2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa hotelowa - Mikołajki
Dodane 25 kwietnia 2024

Terapeutka/Terapeuta SPA - Hotel MIKOŁAJKI LEISURE & SPA 5*

Lokalizacja

Mikołajki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Grupa Dobry Hotel

Jesteśmy polską grupą hotelową obecną na rynku od 20 lat. Zarządzamy 22 obiektami hotelowymi oraz dwoma niezależnymi restauracjami i stale rośniemy! Dołącz do naszego zespołu i buduj z nami te niezwykłe miejsca!

Obecnie prowadzimy rekrutację do:

Hotel Mikołajki Leisure & SPA

Na stanowisko:

Terapeuta/ka SPA

Miejsce pracy: Mikołajki

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie, zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i rytuałów relaksacyjnych

  • indywidualne dostosowanie zabiegów do potrzeb i preferencji Gościa

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Gości i udzielanie informacji dotyczących zabiegów i usług SPA

  • utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy

  • aktywne promowanie i sprzedaż usług SPA

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe: kosmetologia, fizjoterapia lub pokrewne

  • znajomość wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, masaży, rytuałów

  • umiejętność identyfikacji potrzeb gościa

  • pasja do pracy w branży SPA i otwartość na drugiego człowieka

  • zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Grupy Dobry Hotel

  • dostęp do karty multisport

  • zniżki na usługi hotelowe i gastronomiczne w ramach Grupy Dobry Hotel

  • wewnętrzne programy bonusowe („rekomenduj i zarabiaj” oraz „pracownik kwartału”)

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych zniżek na studia w WSB Merito

  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)

Jeśli czujesz, że chciałbyś/abyś być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mikołajki,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Mikołajki
ID: 774426299