2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Międzyrzec Podlaski
Dodane 10 kwietnia 2024

Terenowy Przedstawiciel Handlowy

Wynagrodzenie

3 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Liquid Systems Sp. z o.o. jest właścicielem marki Furora Światłowód świadczącym usługi światłowodowego dostępu do Internetu, nowoczesnej telewizji 4K, telefonii komórkowej i Internetu mobilnego LTE na terenie Międzyrzeca Podlaskiego i okolicznych miejscowości.

Szukamy energicznej osoby na stanowisko Terenowy doradca klienta.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze + system prowizyjny;

  • Leady sprzedażowe;

  • Szkolenia, w tym całą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną;

  • Umowę o pracę – niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tel. komórkowy, laptop);

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych;

  • Pracę związaną z najnowszymi technologiami;

  • Pełne szkolenie teoretyczne i praktyczne w terenie;

  • Dostęp do szkoleń miękkich;

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Obowiązki:

  • Przedstawianie i sprzedaż oferty na usługi telekomunikacyjne;

  • Podpisywanie zgód na przejścia przez tereny inwestycyjne;

  • Udzielanie informacji telefonicznej;

  • Dbanie o pozytywne relacje klientem;

  • Przygotowywanie dokumentów w zależności od potrzeb klienta.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Biegła znajomość obsługi komputera;

  • Obsługa urządzeń biurowych;

  • Umiejętność przyswajania nowej wiedzy;

  • Kreatywność w rozwiązywaniu nietypowych problemów i zadań;

  • Dobra organizacja pracy i terminowość;

  • Dobra znajomość pakietu biurowego MS Office;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Doświadczenie w sprzedaży usług – mile widziane.

Lokalizacja

Międzyrzec Podlaski,

Lubelskie

Lubelskie, Międzyrzec Podlaski
ID: 865086261