2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Lubuskie
  6. Wsparcie techniczne - Gorzów Wielkopolski
Dodane 01 maja 2024

Terenowy Specjalista IT (praca mobilna- lubuskie, zachodniopomorskie)

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Sekcja wsparcia terenowego w Grupie Eurocash to zespół specjalistów, którzy dbają o ciągłość działania systemów i wysoką jakość świadczonych usług oraz wspierają prawidłowe działanie sprzętu komputerowego. W ramach zadań będziesz odpowiadać za obsługę wyznaczonych lokalizacji na terenie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

  • Opieka nad infrastrukturą informatyczną w placówkach handlowych (m.in. komputery, drukarki, urządzenia fiskalne, terminale, skanery, urządzenia sieciowe) na wyznaczonym obszarze.

  • Identyfikacja i rozwiązywanie problemów informatycznych oraz sprzętowych zgłaszanych przez użytkowników (sklepy detaliczne własne i partnerskie, centra dystrybucyjne, hurtownie,).

  • Konfiguracja oraz serwis stacji roboczych, terminali, skanerów, drukarek, kas fiskalnych, wag, kolektorów).

  • Wykonywanie prac utrzymaniowych oraz drobne prace instalacyjne w podległych punktach detalicznych.

  • Współpraca z drugą linią wsparcia i firmami zewnętrznymi w przypadku poważniejszych problemów.

  • Dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług.

  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań czy migracji środowisk.

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji zgodnie z przyjętą polityką i procedurami funkcjonującymi w Grupie Eurocash.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie jako pracownik serwisu komputerowego lub urządzeń fiskalnych.

  • Posiadasz dobrą znajomość budowy sprzętu komputerowego oraz urządzeń fiskalnych, w tym masz umiejętność diagnozowania usterek.

  • Znasz pakietu MS Office pod kątem użytkowym i technicznym (instalacja, konfiguracja, rozwiązywanie problemów).

  • Masz czynne prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do pracy mobilnej na terenie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego, zgodnie z wyznaczoną listą punktów do obsługi.

  • Jesteś rzetelny i samodzielny w wykonywaniu codziennych zadań.

  • Potrafisz pracować w oparciu o założone cele oraz terminy na ich wykonanie.

  • Masz otwartość w komunikowaniu się z innymi pracownikami oraz cenisz pracę zespołową.

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie techniczne informatyczne.

Dodatkowo docenimy: wiedzę na temat środowiska Active Directory, poczty Exchange, sieci komputerowych, wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane informatyka).

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • Kompleksowe przygotowanie do realizacji zadań.

  • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań oraz szeroki pakiet benefitów.

  • Samodzielność w działaniu oraz zdobycie ciekawego doświadczenia w branży FMCG i rozumienie jak funkcjonuje sklep detaliczny od „zaplecza”.

  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace oraz Top Employer Polska 2024.

  • Szkolenia Microsoft z możliwością certyfikacji.

  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon oraz samochód służbowy do realizacji zadań).

  • Pracę mobilną i tryb zadaniowy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 910750729