2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Tester
  5. Tester - Lubelskie
  6. Tester - Łuków
Dodane 11 kwietnia 2024

Tester oprogramania

Wynagrodzenie

6 200 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

epaka.pl to platforma wysyłkowa, posiadająca bogaty wachlarz usług w zakresie wysyłki paczek zarówno w Polsce jak i za granicę. Poprzez współpracę z najlepszymi firmami kurierskimi takimi jak UPS, DPD, InPost, FedEx, Paczkomaty, DHL zapewniamy naszym klientom najkorzystniejszą ofertę. epaka.pl to przede wszystkim ludzie pełni pasji, którzy każdego dnia dążą do ciągłego ulepszania jakości naszych usług. Pierwszą paczkę nadaliśmy w 2010 roku. Wtedy byliśmy małą i dość niepozorną firmą. Szybko rozwinęliśmy się na tyle, by móc pochwalić się licznymi placówkami, gronem zadowolonych klientów i najniższymi cenami przesyłek. Posiadamy aktualnie niemal 400 punktów nadań i odbioru przesyłek w kraju.

#miejtozgłowy i dołącz do naszego zespołu już dziś!

KOGO SZUKAMY?

Szukamy osoby, która zasili nasz dział IT w zespole zapewnienia jakości oprogramowania.

OPIS STANOWISKA

Twój zakres obowiązków:

Przygotowywanie scenariuszy testowych i dokumentacji testowej;

Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, integracyjnych i akceptacyjnych aplikacji webowych i mobilnych;

Analiza wyników testów oraz raportowanie defektów;

Bliska współpraca z zespołem deweloperskim w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów;

Dbałość o wysoki poziom jakości oprogramowania poprzez aktywne uczestnictwo w całym procesie jego wytwarzania.

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Uzyskasz szeroki dostęp do szkoleń, także w formie self-learningu;

Praca nad produktem o ogólnopolskim zasięgu;

Praca w zgranym zespole specjalistów z wieloletnim stażem, którzy chętnie dzielą się wiedzą;

CO OFERUJEMY?

Współpracę opartą o umowę o pracę lub umowę zlecenie (przy statusie studenta);

Wynagrodzenie w przedziale 6200 - 9000 PLN brutto na UoP lub 4500 - 6500 UoZ;

Znasz podstawowe techniki i metodyki testowania aplikacji webowych i mobilnych;

Wiesz jak działa internet;

Posiadasz umiejętność analizowania wymagań biznesowych i technicznych w celu zapewnienia odpowiedniego pokrycia testowego;

Wykazujesz się dokładnością, systematycznością i skrupulatnością w wykonywaniu powierzonych zadań;

Wykazujesz się odpowiedzialnością za powierzone zadania;

Jesteś graczem zespołowym potrafiącym planować swoją pracę indywidualną;

Znasz język angielski.

A DODATKOWO, MILE WIDZIANE BĘDZIE JEŚLI:

Posiadasz wiedzę z zakresu testowania usług REST;

Znasz SQL;

Masz doświadczenie w automatyzacji testów;

Posiadasz doświadczenie w obszarze zapewnienia jakości;

Znasz podstawowe zagadnienia z zakresu UX/UI.

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 909617303