2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Tester
  5. Tester - Warmińsko-mazurskie
  6. Tester - Olsztyn
Dodane 02 maja 2024

Tester oprogramowania

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeżeli chcesz rozpocząć karierę w branży IT oraz interesuje Cię udział w projektach informatycznych to w Programiści.eu jest miejsce właśnie dla Ciebie. Wierzymy, że ludzie i zespół są najważniejsi. Dlatego poza wiedzą, cenimy i dbamy o dobrą atmosferę. Nasz zespół liczy obecnie blisko 90 specjalistów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Tester oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie planów testów, przypadków i scenariuszy testowych.

  • Przeprowadzanie testów aplikacji webowych oraz mobilnych.

  • Tworzenie rozwiązań automatyzujących testy.

  • Współpraca z programistami i analitykami przy tworzeniu specyfikacji dla nowych funkcjonalności.

Nasze oczekiwania:

  • Dokładność, systematyczność, umiejętność logicznego myślenia oraz pracy w zespole.

  • Otwartość i komunikatywność.

Twoim dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania.

  • Komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość narzędzi, np. JIRA, TestLink, Postman, SoapUI, Selenium, Appium lub inne.

  • Praktyczne umiejętności w zakresie tworzenia scenariuszy i przypadków testowych oraz dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność pisania zapytań SQL.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem.

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę lub B2B).

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość pracy zdalnej (pod pewnymi warunkami).

  • Miłą atmosferę w pracy i integrację z zespołem.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 914450845