2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Poznań
  7. Opieka nad seniorami i chorymi - Grunwald
Dodane 02 kwietnia 2024

TETAPEUTA ZAJĘCIOWY - Stowarzyszenie Na Tak

Wynagrodzenie

4 800 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Środowiskowy Dom Samopomocy „Kamyk” ul. Zakątek 8, 60-801 Poznań poszukuje TERAPEUTY ZAJĘCIOWEGO.

Jesteśmy placówką prowadzoną przez Stowarzyszenia Na Tak. Zajmujemy się wsparciem i terapią dorosłych osób z wieloraką niepełnosprawnością. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy terapeuty zajęciowego

Warunki zatrudnienia:

  • pełen etat (40 h)

  • umowa o pracę

  • godziny pracy 7:00-15:00

  • praca od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie grupowej i indywidualnej terapii z dorosłymi osobami m.in. nauka komunikacji, samoobsługi, arteterapia, muzykoterapia, zajęcia w sali doświadczania świata, zajęcia ruchowe etc. (grupy maksymalnie po 5 osób; w grupie jest 2 pracowników). Zajęcia terapeutyczne prowadzone są przez około 6 h; dwie pozostałe godziny pedagog przeznacza na przygotowanie zajęć/dokumentacji/kontakt z rodzicami;

  • współpraca z rodzicami Uczestników

  • czynności opiekuńcze i pielęgnacyjne

Oferujemy:

  • pracę w kameralnych grupach i przyjaznym zespole

  • bezpłatne szkolenia

  • premie uznaniowe

Nasze oczekiwania:

- wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe

- umiejętność pracy w zespole

- wysokie kompetencje komunikacyjne

- podmiotowy stosunek wobec osób z niepełnosprawnością

- odwaga w poszukiwaniu rozwiązań i nowych pomysłów terapeutycznych

- mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 802205034