2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Pomorskie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Gdańsk
  7. Pracownik restauracji fast-food - Wrzeszcz
The Fry
Dodane 03 maja 2024

The Fry Poland - praca w gastronomii - Gdańsk Wrzeszcz i Śródmieście

Wynagrodzenie

23,50 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

THE FRY

Lokalizacja

  • Food Hall Stacja Gdańsk- Galeria Metropolia - Wrzeszcz

  • Food Hall Montownia - Śródmieście

O co chodzi?

The Fry to pierwsze w Polsce miejsce, gdzie powstają tak pyszne, prawdziwe belgijskie frytki przygotowywane ze świeżych ziemniaków. Szukamy ludzi, którzy chcą się rozwijać zawodowo razem z naszą siecią.

Obecnie posiadamy 6 lokali w najmodniejszych lokalizacjach w Warszawie (Elektrownia Powiśle i Hala Koszyki, Fabryka Norblina) oraz PZO Foodahll), w Poznaniu (Food Fyrtel) oraz dwa lokale w Gdańsku w Stacja Foodhall w Galerii Metropolia we Wrzeszczu oraz nowo otwartym w czerwcu Foodhall Montownia na terenie Stoczni.

Poszukujemy fajnych ludzi do rozwoju naszej sieci w Gdańsku. Zapraszamy do składania zgłoszeń

Profil FB/Insta:

  • thefrypoland

Szczegóły:

Lokal: The Fry

Miejsce:

  • Food Hall Stacja w Galerii Metropolia ul. Jana Kilińskiego 4

  • Food Hall Montownia ul. Lisia Grobla 7, Stocznia Gdańska, obok ECS

Stanowisko:

  • Fry Master

Stawki godzinowe:

Standardowe

Dla osób posiadających statusu Ucznia/Studenta:

  • Stawka dla uczniów i studentów: 27,70 zł/h - ZAWSZE

Dla osób nie posiadających statusu Ucznia/Studenta:

  • Okres próbny - 20 zł/h netto

  • Stawka standardowa - 23,5 zł/h netto

  • Stawka weekend do 27 zł/h netto

  • Dodatkowo system premiowy

Pracownik na pełnym etacie otrzymuje średnio 180-200h

Istnieje możliwość większej lub mniejszej ilości godzin.

Kiedy:

  • od zaraz

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie najlepszych frytek w mieście

  • obsługa klientów zgodnie ze standardami sieci

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia i elastyczny grafik

  • pracę w modnej i nowoczesnej lokalizacji

  • możliwość rozwoju razem z rozwijającą się siecią

Oczekujemy:

  • otwartości na ludzi, komunikatywności

  • gotowości do pracy w różne dni tygodnia, także soboty i niedziele

  • aktualnego orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zapraszamy do współpracy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 767253922