2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Brzezinka
Dodane 30 kwietnia 2024

Tokarz CNC/ Frezer CNC, obsługa lub programowanie, Niemcy, do wyboru

Wynagrodzenie

13 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Brzezinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Tokarz CNC/ Frezer CNC, obsługa lub programowanie,

Niemcy, do wyboru.

Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydata.

Szukasz pracy. Chetnie Ci w tym pomozemy.  Nie czekaj, znajdz prace juz dzis.

Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrego zarobku. Skontaktuj sie z nami.

Stawka: od 15,00 – 18,00€/h brutto +60€ diety dziennej netto

Doatkowo: § Premia 500€ za polecenie Pracownika Firme.

 Lokalizacja: Tuchenbach, Flensburg,Nürnberg, Neubrandenburg, Hamburg, Nürnberg, Stuttgart, Erlangen i inne…

W lokalizacji Flensburg:

- Stawka godzinowa na start wynosi: 16,27€/h brutto

- Po trzech miesiacach: 16,96€/h

- Ekstra Premia 100€ za prace w sobote

- Ekstra premia 100€ za prace w niedziele

- Za prace nocna od godz 23:00 do 6:00 rano – dodatkowo 25%

- Za prace w niedziele od godz 00:00 do 24:00 – dodatkowo 50%

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obsluga lub ustawianie lub programowanie w zaleznosci od umiejetnosci kandydata: tokarek, frezarek, krawedziarek, gietarek, wykrawarek, gilotyn,

Uruchamianie, sterowanie i poprawianie programów CNC, (Fanuc, Sinumerik, Mazak, Heidenhain)

Umiejętność doboru narzędzi i parametrów skrawania

Dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi

Kontrola i pomiar części wykonywanych detali

Możliwość przeszkolenia w zakresie obsługi maszyn

WYMAGANIA:

Umiejętność obsługi tokarki lub frezarki CNC, znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

Doświadczenie w pracy na maszynach CNC

Umiejętność poslugiwania sie narzedziami (np: mikrometr)

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umozliwiajaca komunikację w pracy

Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

Wlasny samochod na wyjazd do pracy

NASZA OFERTA:

Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony, tlumaczona na jezyk polski.

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

Oferuję możliwość pełnego przeszkolenia z obsługi i programowania.

Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

Świadczenia na święta i urlop

Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, zgłoszenie do niemieckiej kasy chorych

Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny

Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce pracodawce (pokoje jednoosobowe) z dostepem do kuchni i internetu.

Wyposażenie ochronne za darmo (obuwie, ubranie robocze  oraz skrzynke z narzedziami)

Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne, liczba godzin zagwarantowana w umowie

Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

W przypadku zainteresowania poprosimy o kontakt, rozmawiamy po polsku, na wszystkie Panstwa pytania chetnie odpowiemy.

KONTAKT:

E-Mail: dariusz.wierzba(a)ims-zeitarbeit.eu

Mobil: 0049 176 15609028

IMS GmbH

Königstraße 38

33330 Gütersloh

Umsatz-ID: DE126945336

Pozdrawiamy serdecznie

IMS GmbH Team

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Brzezinka
ID: 892638332