2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kruszwica
Dodane 07 maja 2024

TOKARZ CNC - Operator Tokarki

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kruszwica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika SAMODZIELNY TOKARZ (OPERATOR) CNC.

Lokalizacja: Kruszwica (Krusz-Tech)

Opis stanowiska:

  • programowanie i obsługa TOKARKI CNC oś C, SINUMERIK + ShopTurn

  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania,

  • Pomiary i kontrola jakości gotowych produktów,

  • Dbanie o stan techniczny obrabiarki,

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

  • Praca w systemie jednozmianowym (8-16)

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie na stanowisku tokarz CNC SINUMERIK ShopTurn + oś C,

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem i narzędzi,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno - pomiarowymi,

  • Odpowiedzialność i samodzielność,

Dodatkowe atuty:

  • znajomość programów CAD/CAM (SolidEdge, EdgeCAM)

  • umiejętność pracy na frezarkach CNC

  • doświadczenie w pracy na maszynach konwencjonalnych (tokarka/frezarka)

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub o przesyłanie CV.

Lokalizacja

Kruszwica,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Kruszwica
ID: 916729589