2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 03 maja 2024

Tokarz CNC - samodzielny operator CNC

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukuję osoby na stanowisko samodzielnego tokarza CNC.

Praca na maszynie DMG MORI CLX350 ze sterowaniem Siemens 840D (shopturn).

Zakres obowiązków:

- pisanie programów bezpośrednio na maszynie (Siemens 840D shopturn)

- uzbrajanie i ustawianie narzędzi

- dobór parametrów i technologii obróbki oraz kontrola procesu skrawania

- pomiary i kontrola zgodności gotowych detali z dokumentacją

- utrzymanie w porządku obsługiwanych maszyn oraz stanowiska pracy.

Oczekiwania:

- doświadczenie w pracy na maszynach CNC- mile widziane doświadczenie pracy na maszynach DMG ze sterowaniem Siemens

- umiejętność doboru procesu obróbki i technologii na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej

- samodzielność w powierzonych zadaniach

- umiejętność rozwiązywania i analizowania błędów/problemów w produkcji

- znajomość rysunku technicznego

- znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

- odpowiedzialność

- zainteresowanie mechaniką i majsterkowaniem

- wyobraźnia przestrzenna, wysoka estetyka i dokładność w wykonywanych pracach

- umiejętność obsługi oprogramowania CAD 2D typu AutoCAD

- chęć pracy przy projektach małoseryjnych i prototypowych.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w powierzonych zadaniach (5000-7000zł netto/mc - formularz OLX pozwala na wpisanie tylko kwoty brutto)

- profil ciekawej produkcji prototypowej/małoseryjnej

- pracę w systemie jednozmianowym

- przeszkolenie w obsłudze maszyn CNC stosowanych w naszym warsztacie

- pracę na nowych maszynach.

Jesteśmy małą firmą o profilu produkcji małoseryjnej/prototypowej, co wymusza na nas bycie dokładnymi, wszechstronnymi i zaangażowanymi w wykonywanie powierzonych zadań.

Proszę o przesyłanie wiadomości z CV wyłącznie za pośrednictwem OLX.

Dla zapoznania się z działalnością firmy zapraszam na www.rawotech.pl

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 827205370