2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Koźmin Wielkopolski
Dodane 17 maja 2024

Tokarz - frezer -

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

HENMAR CABINS SP.Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

Jesteśmy czołowym europejskim producentem kabin do wózków widłowych oraz ładowarek. Ponad 35-letnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana ponad 200-osobowa kadra pozwalają na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań oraz wyznaczanie nowych standardów w branży. Aby w pełni zadowolić klienta stawiamy na jego profesjonalną obsługę w każdym segmencie naszej działalności.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Tokarz-frezer

Miejsce pracy: Koźmin Wielkopolski

Region: wielkopolskie

Od kandydata oczekujemy:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku tokarz lub frezer,

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, dokładność, punktualność, sumienność

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole,

  • Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów wykonywanych elementów,

Zakres obowiązków:

  •   Obsługa tokarki lub frezarki konwencjonalnej,

  •   Wykonywanie części wg dostarczonej dokumentacji,

  •   Dbałość o stanowisko pracy,

  •   Prace ślusarskie: usuwanie ostrych krawędzi na wykonywanych częściach, trasowanie, punktowanie, wiercenie, gwintowanie,

  •   Cięcie materiału do obróbki na pile taśmowej.

Oferujemy:

  • Możliwość przeszkolenia,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,

Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną ofertą skontaktuj się z nami za pomocą przycisku APLIKUJ / prześlij swoją aplikację

 Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HENMAR CABINS sp. z o.o. sp.k. moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu: przeprowadzenia rekrutacji, udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez HENMAR CABINS sp. z o.o. sp.k.

 Oświadczam, że zostałam/em poinformowany/a o tym, że:

 mam prawo w dowolnym momencie do wycofania wyrażonej przeze mnie zgody

- wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano przed jej wycofaniem.

HENMAR CABINS sp. z o.o. sp.k. zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Lokalizacja

Koźmin Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Koźmin Wielkopolski
ID: 860748027