2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Stanisławka
Dodane 17 kwietnia 2024

Tokarz/Frezer CNC/konwencjonalne

Lokalizacja

Stanisławka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        obsługa obrabiarki CNC – tokarka i frezarka

·        bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych,

·        przygotowanie materiału do obróbki,

·        wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną,

·        uzbrajanie maszyny w niezbędne narzędzia

·        kontrola jakości wykonanych detali

·        utrzymanie narzędzi, maszyn i ich wyposażenia we właściwym stanie technicznym

Mile widziane

·      znajomość programu CAM

Nasze wymagania

·        wykształcenie Średnie, Średnie Techniczne,

·        doświadczenie w branży minimum 2 lata.

·        umiejętność samodzielnego programowania frezarek CNC (centra frezarskie) oraz tokarek CNC, planowania technologii wykonania oraz dobór narzędzi i parametrów skrawania.

·        umiejętność czytania rysunku technicznego i wykonywanie części zleconych na podstawie dokumentacji technicznej,

·        doświadczenie przy produkcji jednostkowej na obrabiarkach CNC

·        umiejętność dokonywania pomiarów kontrolnych obrobionych detali,

·        kontrola jakości wykonanych elementów,

To Oferujemy

·      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·      praca w młodym dynamicznym zespole

·      możliwość rozwoju zawodowego i poszerzanie wiedzy

·      benefity socjalne i dodatkowe świadczenia

Lokalizacja

Stanisławka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Stanisławka
ID: 525228134