2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Olsztyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Tokarz/Frezer Manualny MM Tech Olsztyn

Wynagrodzenie

36 - 38 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

TOKARZ/FREZER

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum techniczne,

·        Doświadczenie na stanowisku operator CNC – Tokarz lub Frezer

·        Dobra znajomość rysunku technicznego,

·        Uczciwość, zaangażowanie, sumienność

Zadania:

·        Obsługa maszyn sterowanych numerycznie tokarki lub frezarki

·        Samodzielne ustawianie parametrów i wprowadzanie korekt,

·        Nadzorowanie pracy obrabiarek oraz przezbrajanie maszyn,

·       samodzielne pisanie programów CAD (możliwość przyuczenia)

Oferujemy:

·        Okres próbny w zależności od doświadczenia

·        Praca na 1 zmianę (pn.-pt.) w godz. 6-14,

·        Umowa o pracę, system wynagradzania: godzinowy,

·        Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności, ustalane po spotkaniu rekrutacyjnym,

·        Szkolenia i kursy dające uprawnienia oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe.

UWAGA: Rozpatrywane będą tylko aplikacje zawierające w treści e-maila lub cv poniższą klauzulę:

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 797320107