2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Panki
Dodane 25 kwietnia 2024

Tokarz / frezer – obrabiarki konwencjonalne i CNC

Lokalizacja

Panki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma EKOMEX produkująca maszyny do przetwórstwa mięsnego w Pankach zatrudni:

TOKARZA / FREZERA DO MASZYN KONWENCJONALNYCH I CNC

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe mechaniczne.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Doświadczenie w obsłudze tokarki lub frezarki

  • Znajomość prac tokarsko - ślusarskich

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

  • Precyzja i dokładność w realizacji zadań.

Zadania:

  • Przygotowanie maszyny do pracy i dbałość o jej poprawne funkcjonowanie

  • Praca na obrabiarce konwencjonalnej lub CNC

  • Obróbka detali zgodnie z rysunkiem technicznym

  • Wykonywanie elementów na podstawie dostarczanych wzorców

  • Dobór odpowiednich narzędzi

  • Pomiary śrubą mikrometryczną, suwmiarką

  • Nadzór nad prawidłową pracą maszyny

  • Dbanie o stan techniczny maszyny

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji z ponad 20-letnią tradycją.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji.

  • Wysokie i stabilne wynagrodzenie.

  • Dofinansowanie do prywatnego ubezpieczenia medycznego

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Dostęp do gabinetu terapii naturalnej

  • Szkolenia i lekcje języka angielskiego.

Administratorem Państwa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest FIRMA Ekomex – Pilśniak Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Pankach (42-140), ul. Częstochowska 49a, – /dalej „EKOMEX”. EKOMEX przetwarza Państwa dane osobowe w celu przeprowadzenie procesu rekrutacji z Państwa udziałem, zgodnie z zakresem wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO) oraz spełnienia wszelkich wymogów przepisów prawa związanych z tym celem (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO).Podanie przez Państwa danych osobowych stanowi wymóg prawny, niezbędny do nawiązania stosunku pracy. W zakresie nieobjętym przepisami prawnymi podanie przez Państwa danych osobowych jest niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dotyczy to takich Państwa danych osobowych, jak imię, nazwisko, dane kontaktowe, informacje o wykształceniu, kwalifikacjach, doświadczeniu zawodowym i innych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Państwa dane przetwarzane są przez okres niezbędny do wypełnienia celów opisanych w niniejszej informacji powyżej tzn. przez czas trwania rekrutacji, a po jej zakończeniu przez okres wymagany przepisami prawa lub niezbędny do realizacji prawnie uzasadnionych interesów administratora. W związku z ochroną Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. W przypadku pytań dotyczących Państwa danych prosimy o kontakt pod adresem e-mail, lub listownie na adres siedziby.

Lokalizacja

Panki,

Śląskie

Śląskie, Panki
ID: 743746259