2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Legnica
Dodane 15 kwietnia 2024

TOKARZ frezer - stała praca - ATRAKCYJNE wynagrodzenie, PREMIE

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KSM Poland Sp. z o.o. z Legnicy zatrudni pracownika na stanowisku Tokarz - frezer w nowo wybudowanej hali.

Praca jednozmianowa, na cały etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 15:00.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Pobieranie i użytkowanie narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania technologicznego zgodnie z dokumentacją;

  • Ustawianie tokarki do pracy, w tym dobór i mocowanie narzędzi oraz dobór uchwytów do mocowania i mocowanie obrabianych przedmiotów;

  • Dobór i stosowanie podczas toczenia optymalnych parametrów skrawania: posuwu, prędkości i głębokości skrawania;

  • Mierzenie oraz sprawdzanie wymiarów i kształtu obrabianych przedmiotów;

  • Kontrolowanie i regulowanie przebiegu obróbki oraz korygowanie błędów kształtu i wymiarów spowodowanych zużyciem ostrza;

  • Praca w zespole oraz innymi działami firm.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum zawodowego;

  • Czytanie dokumentacji techniczno-wykonawczych;

  • Mile widziane doświadczenie w branży metalowej na podobnym stanowisku.

Co oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Umowę o pracę;

  • Pewne wynagrodzenie z premiami;

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Magazynier prowadzonego przez KSM POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 611047853