2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Lubelskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

TOKARZ LUBLIN / Praca stała / Umowa o pracę / Jedna zmiana

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Posiadasz doświadczenie w obsłudze TOKARKI KONWENCJONALNEJ

Jeśli tak to świetnie się składa – szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do prężnie rozwijającej się firmy - oferujemy stabilne i bezpośrednie zatrudnienie w strukturach naszego Klienta.

Nie czekaj, zaaplikuj już dziś, a my zaopiekujemy się całym procesem rekrutacyjnym.

Miejsce pracy: Lublin

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę prace

  • realną możliwość udziału w szkoleniach

zadania

  • obsługa tokarki konwencjonalnej

  • wykonywanie detali

  • konserwacja maszyn

  • kontrola jakościowa wytworzonych produktów

oczekujemy

  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych

  • dyspozycyjności do pracy w godzinach 7-15

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 914149956