2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Łódzkie
  6. Utrzymanie ruchu - Wieruszów
Grupa ERBUD
Dodane 23 kwietnia 2024

TOKARZ MANUALNY- ERBUD Industry - Wieruszów - Umowa o pracę

Lokalizacja

Wieruszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Regeneracja i obróbka elementów (wałek, śruba, tuleja, nakrętka) na tokarkach manualnych

  • Produkcja jednostkowa (każdorazowo samodzielny dobór parametrów)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (preferowane o kierunku mechanika)

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Umiejętność obsługi tokarki uniwersalnej

  • Umiejętność wykonania pasowania wałek-tuleja w zadanym polu tolerancji

  • Umiejętność wykonywania gwintów oraz mile widziana umiejętność pracy na maszynach o długich gabarytach (do 12 metrów)

  • Odpowiedzialność, zdyscyplinowanie

Oferta:

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wiedzy

  • Pracę na jedną zmianę (6.00 – 14.00)

  • Płatne nadgodziny

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie

  • Miłą atmosferę pracy

  • System premiowy dla pracowników zależny od zaangażowania

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia

  • Bonusy świąteczne, także dla dzieci

  • Ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, pakiety sportowe

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wieruszów,

Łódzkie

Łódzkie, Wieruszów
ID: 852736872