2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Włocławek
m.prymon
Dodane 25 kwietnia 2024

Tokarz - Operator tokarki

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

RADPAK FABRYKA MASZYN PAKUJĄCYCH SP. Z O.O.

  • Włocławek

Włocławek, kujawsko-pomorskie

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy rekrutujemy na stanowisko:

  • Tokarz - Operator tokarki

  • umowa o pracę

  • pełny etat

  • praca w systemie dwuzmianowym (6.00 – 14.00, 14.00 -22.00)

  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

·         Pobieranie i użytkowanie narzędzi skrawających oraz oprzyrządowania technologicznego zgodnie z dokumentacją,

·         obsługa tokarek NC TUJ 560 FANUC lub CNC DMG SINUMERIK,

  • wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego,

  • samokontrola wykonanych detali,

    Nasze wymagania

·         wykształcenie zawodowe,

·         biegłe czytanie rysunku technicznego,

·         min. 1  rok praktyki na stanowisku tokarza,

·         umiejętność pracy w zespole

·         komunikatywność

·         sumienność

To oferujemy

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         System premiowy

·         Praca dwuzmianowa 6.00 – 14.00, 14.00-22.00 od poniedziałku do piątku

·         Rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie

·         Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle

·         Wsparcie od specjalistów na etapie wdrożenia do pracy

·         Ubezpieczenie na życie

·         Prywatna Opieka medyczna

·         Dofinansowania do wypoczynku z ZFŚS

·         Parking firmowy

·         Pikniki rodzinne

·         Dofinansowania do studiów zaocznych

·         Szkolenia zawodowe

·         Dostęp do pomieszczenia rekreacyjno-wypoczynkowego w biurowcu RADPAK

 Informujemy, ze będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 912684057