2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gliwice
  6. Pozostałe oferty pracy - Stare Gliwice
Dodane 02 kwietnia 2024

TOKARZ - poszukujemy tokarza

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Stare Gliwice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Podstawowy zakres obowiązków :

  • Bieżące prace tokarskie wynikające z aktualnie prowadzonych remontów,

  • Przetaczanie gniazd łożysk w pokrywach silników elektrycznych,

  • Toczenie wałów i wałków silników elektrycznych,

  • Dorabianie zużytych części silnika / brakujących elementów na podstawie wzoru.

Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy na tokarce konwencjonalnej potwierdzone zatrudnieniem na stanowisku tokarza,

  • Umiejętność toczenia różnych detali, przetaczania, wymiarowania, mierzenia otworów, średnic itp.,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Umiejętność przygotowania rysunku technicznego na podstawie wzoru detalu - rysunek odręczny,

  • Umiejętność współpracy w zespole.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Stare Gliwice
ID: 909027230