2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 20 maja 2024

Tokarz konwencjonalny

Wynagrodzenie

6 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków:

  • znajomość operacji tokarskich oraz obsługi maszyn konwencjonalnych,

  • dobór narzędzi oraz parametrów skrawania,

  • pomiar wykonanych detali przy użyciu podstawowych narzędzi pomiarowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej,

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 6.500 brutto/m-c,

  • dodatkowo gwarantowane co miesiąc – stałe premie,

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • jednozmianowy system pracy 7:00-15:00.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 919656590