2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Józefinka
Dodane 02 maja 2024

Tokarz z doświadczeniem

Lokalizacja

Józefinka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

TOKARZA KONWENCJONALNEGO

Zakres obowiązków:

·        obsługa tokarki karuzelowej konwencjonalnej

·        dbanie o stanowisko pracy (maszyna, narzędzia niezbędne do wykonywania pracy)

·        wykonawstwo elementów wg przekazanej dokumentacji technicznej

Nasze wymagania :

·       doświadczenie na takim samym stanowisku

·        bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·        dobra organizacja pracy

·        sumienne wykonywanie wyznaczonych zadań

·        komunikatywność

Oferujemy:

·        umowę o pracę od pierwszego dnia pracy

·        stabilne zatrudnienie w firmie z potencjałem

·        wsparcie kolegów w pierwszych miesiącach pracy

·        miłą atmosferę

·        możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych .

Stała praca, jednozmianowa. Tylko poważne oferty

Lokalizacja

Józefinka,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Józefinka
ID: 913206658