2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Sady
Dodane 25 kwietnia 2024

Toyota Bońkowscy zatrudni mechanika samochodowego

Wynagrodzenie

6 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Toyota zdobywanie miejsc w rankingu popularności zawdzięcza eleganckiemu i niezawodnemu produktowi oraz przestrzeganiu kilku zasad, z których najważniejszą jest zaufanie, jakim firmę obdarzają klienci. Właśnie ta zasada jest filarem misji Toyota Bońkowscy – niezawodne zaufanie.

Jeśli niezawodność, zaufanie i pasja do motoryzacji są Ci bliskie, dołącz do Naszego Zespołu jako:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Sady, ul. Poznańska 10

Twój zakres obowiązków:

- naprawy serwisowe i gwarancyjne

- obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów,

- diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,

- diagnostyka, przegląd i naprawa samochodów

Nasze wymagania:

- masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- jesteś dobrze zorganizowany/a i utrzymujesz porządek – nawet po Twoim  wyjściu z pracy nikt nie będzie miał problemów ze znalezieniem narzędzi na stanowisku pracy,

- potrafisz pracować pod presją czasu – bo klient potrzebuje sprawnego auta  na „teraz, zaraz, natychmiast”,

- jesteś dokładny/a – bo przyzwyczailiśmy klientów do  niezawodnego serwisu,

- rozumiesz, że sprawna i szybka praca jest ważną częścią jakości serwisu,

- jesteś pasjonatem motoryzacji.

To oferujemy:

- przyjmiemy Cię do Naszego zespołu z ciekawością i otwartością na Twoje pomysły

- pomożemy kiedy będziesz tego potrzebował/ała

- zatrudnimy Cię na umowę o pracę

- zadbamy o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, dzięki ubezpieczeniu grupowemu, karcie sportowej i zdrowotnej

Nie zwlekaj!

Wyślij CV!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sady,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Sady
ID: 904917916