2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Szczecin
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Słoneczne
Dodane 22 maja 2024

TOYOTA - Pracownik działu handlowego - lok. ul. Struga

Lokalizacja

Szczecin, Słoneczne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis firmy

Toyota jest globalnym liderem branży motoryzacyjnej, znanym z niezawodności, innowacyjności i doskonałej jakości. Kulturę pracy opieramy na wartościach takich jak szacunek, zaangażowanie i dokładność. Każdy pracownik jest istotną częścią odnoszonego przez nas sukcesu, dlatego staramy się stworzyć środowisko pracy, które motywuje i daje możliwości rozwoju.

Opis Stanowiska

Na stanowisku Pracownika działu handlowego będziesz odpowiadać za opiekę nad samochodami demonstracyjnymi, odbiór zamówionych samochodów oraz wydanie ich Klientowi. Twoje codzienne obowiązki będą obejmowały również współpracę z działem serwisu w zakresie wydawania nowych samochodów oraz posprzedażowy kontakt z Klientem.

Wymagania

  • umiejętność pracy w grupie,

  • biegła obsługa komputera (Word, Excel),

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, komunikatywność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • rzetelność i sumienność.

Co oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskanych wyników,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • bilety na wydarzenia sportowe.

Zachęcamy do aplikowania poprzez formularz aplikacyjny. Nie przegap tej doskonałej okazji dołączenia do naszego zespołu!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie i w przyszłości przez KOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Mieszka I 25B”.

Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail firmy.

Administratorem danych osobowych jest KOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Struga 31B („Administrator”):

1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz na potrzeby podjęcia działań przed ewentualnym zawarciem umowy. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wsparcia procesów rekrutacyjnych.

2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

3. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do dwóch lat od momentu ich przesłania do Administratora.

4. Przysługuje Pani/Panu prawo do:

• żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,

• cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

• wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji.

7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Słoneczne
ID: 897491096