2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zabrze
Dodane 07 kwietnia 2024

Toyota Zabrze - Praca Spec. ds. sprzedaży samochodów użytkowych (LCV)

Wynagrodzenie

7 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Toyota JA-NOW-AN, autoryzowany salon Toyoty, poszukuje do swojego dynamicznie rozwijającego się zespołu Handlowca Samochodami LCV. Jesteśmy firmą z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku, współpracującą z ponad 90 specjalistami. Nasze podejście do klienta i profesjonalizm są kluczowe w budowaniu długotrwałych relacji.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych oraz obsługę obecnych Klientów w zakresie sprzedaży samochodów LCV. Twoim zadaniem będzie również przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjacje warunków sprzedaży oraz realizacja założonych planów sprzedażowych.

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych oraz obsługa obecnych Klientów.

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych.

  • Negocjacje warunków sprzedaży i realizacja planów sprzedażowych.

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

  • Ścisła współpraca z działem serwisu i finansowym.

  • Udział w szkoleniach i targach branżowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Doświadczenie w sprzedaży samochodów LCV lub w branży motoryzacyjnej.

  • Znajomość rynku i potrzeb klientów biznesowych.

  • Umiejętność budowania relacji z klientem i negocjacji.

  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.

Gwarantujemy, że wszystkie aplikacje i korespondencja będą traktowane z najwyższym poziomem poufności. Zapewniamy pełną dyskrecję w procesie rekrutacyjnym, respektując prywatność i bezpieczeństwo danych każdego kandydata.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w sprzedaży LCV!

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 896348661