2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Zachodniopomorskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Redło
Dodane 25 kwietnia 2024

Traktorzysta - Farma Serwis Sp. z o.o.

Lokalizacja

Redło

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma Farma Serwis Sp. z o.o., zajmująca się produkcją rolniczą, posiadająca nowoczesne gospodarstwa w województwie Zachodniopomorskim, poszukuje kandydata na stanowisko Traktorzysty w lokalizacjach:

  • Redło (koło Nowogardu)

  • Konarzewo

Zakres obowiązków:

  • obsługa ciągników rolniczych oraz maszyn związanych z produkcją rolniczą

  • pielęgnacja i konserwacja sprzętu rolniczego

  • prace porządkowe

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kategorii T i/lub B+E i/lub C+E

  • doświadczenie w pracy w rolnictwie

  • mile widziane uprawnienia do obsługi ładowarki teleskopowej i uprawnienia na opryski

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie działającej od 2012 roku

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia z możliwością premii miesięcznej i rocznej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności

Lokalizacja

Redło,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Redło
ID: 840692234