2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Wielkopolskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Śrem
Dodane 16 kwietnia 2024

Traktorzysta / pracownik gospodarstwa rolnego

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Gospodarstwo Rolne zatrudni traktorzystę / pracownika gospodarstwo rolnego / operatora maszyn rolniczych

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. B,T
  • doświadczenie w pracy z maszynami rolniczymi
  • dodatkowym atutem uprawnienia do obsługi ładowarki, kombajnu zbożowego
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, rzetelność

Zadania:

  • Codzienna praca w gospodarstwie rolnym
  • Utrzymywanie czystości i konserwacja powierzonego sprzętu
  • Obsługa ciągnika rolniczego wraz z maszynami, przyczepami
  • Praca z nawigacjami rolniczymi i rolnictwem precyzyjnym
  • Współpraca z pozostałymi osobami z zespołu

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na pełny lub niepełny etat
  • pracę na nowoczesnym sprzęcie
  • możliwość zdobywania nowego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 752682236