2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Łódzkie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Skierniewice
Dodane 29 kwietnia 2024

Trener/Trenerka EMS Skierniewice

Wynagrodzenie

3 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Opis

Trener/ Trenerka treningu EMS

  • Miejsce Pracy Skierniewice Batorego 21

  • Poszukujemy osoby:

    ·       Promującej zdrowy styl życia,

    ·       Dyspozycyjnej

    ·       Chcącej rozwijać się zawodowo.

    ·       Szczerej i uczciwej,

    ·       Komunikatywnej,

    ·       Punktualnej

  • Wymagania minimum:

·       Umiejętności sprzedażowe oraz doświadczenie w sprzedaży

·       Dyspozycyjność

·       Znajomość podstawowych zagadnień dietetyki, aktywności ruchowej

·       Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

·       Umiejętności organizacyjne.

  • Dodatkowy atut:

·       Student (studia niestacjonarne) lub absolwent AWF / Fizjoterapia

·       Ukończone stacjonarne szkolenie trenera personalnego EMS

·       Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 miesiące.

·       Szkolenia z zakresu treningu personalnego,

·       Ukończony kurs z zakresu żywienia/dietetyki,

·       Obsługa kasy fiskalnej i terminali kart płatniczych,

  • Oferujemy:

·       Atrakcyjny system wynagrodzeń – motywujące do działania prowizje zależne od wyników.

·       Szkolenia i możliwość rozwoju swoich kompetencji.

·       Niezbędne narzędzia do pracy.

·       Umowę zlecenie z możliwością zmiany na umowę o pracę.

  • Główne zadania na tym stanowisku:

·       Prowadzenie i planowanie treningów personalnych EMS

·       Sprzedaż pakietów treningowych,

·       Monitorowanie efektów treningowych klientów,

·       Prowadzenie konsultacji treningowych,

·       Dbałość o miejsce pracy.

  • Oczekujemy:

·       Profesjonalnego prowadzenia treningów personalnych EMS i obsługi klientów, dbania o wizerunek marki.

·       Pasji, szczerego zainteresowania potrzebami ludzi i osiąganymi przez nich rezultatami.

  • Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z załączoną klauzulą (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Więcej informacji pod numerem telefonu 53*******72

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 912108914