2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Śląskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Kalety
Dodane 11 kwietnia 2024

Trener kompetencji i umiejętności życiowych - do pracy z dziećmi 7-15L

Wynagrodzenie

50 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kalety

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z poszerzeniem oferty o kursy umiejętności społecznych poszukujemy trenerów do pracy z dziećmi w Kaletach

Kogo szukamy?

Poszukujemy entuzjastycznych, pogodnych i otwartych na wyzwania i nabywanie nowego doświadczenia ludzi w dowolnym wieku, którzy z dużym zaangażowaniem chcą podjąć się pracy z dziećmi i z pasją poznawać świat kompetencji kluczowych i nowoczesnych zajęć dodatkowych.

Osób, które chcą wykorzystać i rozwijać naturalny potencjał drzemiący w dzieciach.

Doświadczenie w pracy z dziećmi w jakiejkolwiek formie będzie ważnym atutem.

Jakie są nasze wymagania?

- Dyspozycyjność w godzinach popołudniowych lub wieczornych w tygodniu (mile widziana też w niektóre weekendy - do uzgodnienia);

- Co najmniej podstawowa umiejętność obsługi komputera lub smartfon-a;

- Śmiałość w kontaktach z dziećmi i ich rodzicami;

- Rzetelność wykonywania swojej pracy;

- Dbanie o wizerunek firmy i o swoje stanowisko pracy;

- Niezawodność i przygotowywanie się do każdych zajęć;

Jakie są obowiązki trenera?

- Przygotowanie się do zajęć na podstawie gotowych materiałów udostępnianych przez nas;

- Punktualne rozpoczynanie zajęć;

- Prowadzenie zajęć zgodnie ze scenariuszem i standardami firmy;

- Motywowanie dzieci i zachęcanie ich do dalszej pracy;

- Stały kontakt z rodzicami odnośnie postępów dzieci i zbierania informacji;

- Wykonywanie dodatkowych czynności związanych bezpośrednio z prowadzeniem kursu.

Co oferujemy?

- Pracę dodatkową w godzinach popołudniowych i wieczornych, a także w niektóre weekendy idealną dla osób szukających dodatkowego źródła zarobku (nie tylko dla studentów);

- Ilość godzin pracy uzależniona od własnego zaangażowania i dyspozycyjności;

- Szkolenia i pomoc w przygotowaniu się do nowej roli;

- Szanse na rozwój osobisty;

- Możliwość poznawania nowoczesnych technologii w branży edukacyjnej;

- Możliwość sprawdzenia się w roli trenera prowadzącego kurs umiejętności życiowych;

- Droga awansu zawodowego w naszej firmie dla najbardziej zaangażowanych i ambitnych.

Aplikacja

zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail podany w formularzu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia się na rozmowę.

Ze względu na przepisy RODO prosimy o dodanie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji przez szkołę Be English"

Lokalizacja

Kalety,

Śląskie

Śląskie, Kalety
ID: 910977780