2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Dolnośląskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Bielany Wrocławskie
Dodane 22 kwietnia 2024

Trener Odżywiania - Wrocław - Dolny Śląsk

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy współpracowników do grupy Trenerów Odżywiania, działającej we Wrocławiu i regionie Dolnego Śląska.

Jeżeli jesteś osobą:

  • Interesującą się zdrowym odżywianiem i suplementacją

  • Ambitną i przebojową,

  • Lubiącą kontakt z ludźmi,

  • Gotową na nowe wyzwania i doświadczenia

  • Chcącą szybko awansować i pracować na własny rachunek

Ta praca jest dla Ciebie!

 Oferujemy:

  • pracę hybrydową - on i off-line

  • duże możliwości zarobków uzależnione od wkładu pracy,

    *na dodatkowo ok 2000-2500 zł,

    *w pełnym wymiarze godzin, po okresie szkolenia od 3000 zł wzwyż,

  • zarabiać możesz już w okresie szkolenia

  • jasną ścieżkę awansów, kariery i rozwoju,

  • umowę kontraktową z międzynarodową firmą, światowym Liderem w dziedzinie odżywiania,

  • szkolenia on-line i off-line podwyższające umiejętności potrzebne do wykonywania zawodu,

  • wsparcie doświadczonego zespołu trenerów,

  • czas pracy ustalamy indywidualnie, dopasowując do Twoich możliwości i potrzeb,

Obowiązki:

  • aktywne, samodzielne pozyskiwanie klientów,

  • wykonywanie konsultacji żywieniowych,

  • sprzedaż i dystrybucja produktów firmy,

  • zapewnienie klientom zindywidualizowanej obsługi przed i po sprzedażowej,

  • budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami,

  • regularne uczestnictwo w szkoleniach.

Oczekiwania i wymagania*:

  • posługujesz się językiem polskim*

  • jesteś komunikatywna/y, łatwo nawiązujesz nowe kontakty,

  • masz wysoki poziom samodyscypliny,

  • posiadasz komputer/laptop oraz smartfon*

  • z łatwością poruszasz się po mediach społecznościowych,

  • jesteś przedsiębiorcza/y i zdecydowana/y pracować na własny rachunek

Działamy w branży Wellness, prócz sprzedaży produktów firmy, promujemy również zdrowy styl życia.

Jeśli interesujesz się zdrowym odżywianiem i/lub aktywnością fizyczną albo chcesz wprowadzić zdrowe zmiany w swoich nawykach, oraz czujesz w sobie niewykorzystany potencjał, to ta praca jest dla Ciebie!

Prześlij swoje CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Złożone dokumenty po zakończonym procesie rekrutacji zostaną usunięte zgodnie z ustalonymi procedurami. Kontaktować się będziemy z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 800077013