2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Wielkopolskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Poznań
  7. Trener personalny, instruktor fitness - Stare Miasto
Dodane 16 maja 2024

Trener/Opiekun Klubu Fitness

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy sport to Twoja pasja, a praca z ludźmi daje Ci ogromną satysfakcję? Interesujesz się dietetyką, fizjoterapią, zdrowym stylem życia? Chcesz rozwijać się w branży fitness ?

Jeśli tak, to na Ciebie czekamy !

Wymagania:

·       bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

·       łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności sprzedażowe,

·       pozytywne nastawienie, empatia i otwartość,

·       mile widziane trwające studia kierunkowe np. fizjoterapia

lub ukończone odpowiednie kursy/szkolenia

·       zainteresowania i wiedza w tematyce dietetyki, fizjologii, anatomii

·       bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość

Twoje zadania na oferowanym stanowisku:

·       opieka treningowa oraz dietetyczna nad Klubowiczami

·       podtrzymywanie i zarządzanie relacjami w naszej społeczności

·       prowadzenie konsultacji treningowych, dietetycznych

·       wsparcie i pomoc naszym Klientom w procesie dołączania do społeczności klubu

·       dbałość o atmosferę Klubu

Gotowość do pracy zmianowej w wymiarze 120-140 h w miesiącu.

Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz krótki opis o sobie oraz zamieszczenie w treści CV klauzule RODO:

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 918703860