2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Kujawsko-pomorskie
  6. Szkolnictwo - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Trener, Psycholog do prowadzenia zajęć profilaktyczno-terapeutycznych

Wynagrodzenie

80 - 100 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Krokus Pracownia Szkoleniowa działa w branży szkoleniowej od 2009 roku na terenie całego kraju. Interesują nas projekty społeczne, podnoszące jakość życia w społeczeństwie. Poszukujemy Psychologów, osób komunikatywnych do prowadzenia zajęć profilaktyczno-terapeutycznych dla uczniów i ich rodziców. Zapraszamy do aplikowania !

Obowiązki:

  • prowadzenie warsztatów dla uczniów z zakresu profilaktyki uzależnień

  • prowadzenie warsztatów dla uczniów z zakresu wspierania zdrowia psychicznego

  • prowadzenie szkoleń dla dorosłych, w tym rodziców uczniów oraz nauczycieli

  • konsultacje z wychowawcami klas

  • dojazd na miejsce realizacji

  • współpraca z działem logistyki w naszej instytucji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe: Psychologia, Pedagogika

  • wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność budowania trwałych relacji

  • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą

  • umiejętność zarzadzania czasem, wysoka kultura osobista

  • pro aktywność i motywacja do pracy z dziećmi i młodzieżą

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • szkolenia przygotowujące do prowadzenia zajęć

  • pracę na opracowanych scenariuszach zajęć

  • życzliwą atmosferę pracy w zespole specjalistów i ekspertów

  • elastyczne grafiki

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912680099