2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Mazowieckie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Warszawa
  7. Zarządzanie sprzedażą - Wola
Dodane 16 kwietnia 2024

Trener sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

ML POWER to bardzo dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE.  Funkcjonujemy na rynku energetyki słonecznej od 2020 roku. Nasz potencjał został doceniony przez magazyn Forbes - zostaliśmy wyróżnieni jako jedna z najlepiej prosperujących firm w branży OZE na rok 2024.

W związku z obecnym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Trenera Sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji sprzedażowych dla przedstawicieli handlowych w branży OZE w poszczególnych oddziałach firmy;

  • Rozwijanie umiejętności sprzedażowych zespołów w zakresie pracy w terenie;

  • Podnoszenie kompetencji pracowników w zakresie kultury feedbacku;

  • Opracowanie materiałów wykorzystywanych podczas szkoleń;

  • Współpraca z Zarządem w celu określenia potrzeb szkoleniowych;

  • Analiza skuteczności działań rozwojowych i ich wpływu na wyniki biznesowe.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie jako Trener sprzedaży lub na stanowisku pokrewnym;

  • Znajomość technik sprzedaży oraz  zagadnień z zakresu psychologii sprzedaży;

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i tworzenia materiałów szkoleniowych;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu;

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży OZE

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (możliwa również UoP);

  • Wynagrodzenie: 8  000 - 10 000 netto na B2B + dodatkowe premie;

  • Samochód służbowy;

  • Kartę paliwową;

  • Możliwość realnego wpływu na rozwój organizacji.

Aplikuj już teraz! Z chęcią skontaktujemy się i opowiemy więcej o możliwościach współpracy z naszą organizacją!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912135419