2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Małopolskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Nowy Sącz
Dodane 26 kwietnia 2024

Trener-szkoleniowiec z zakresu Zrównoważonego Rozwoju i GOZ

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Poszukujemy trenera-szkoleniowca z zakresu Zrównoważonego Rozwoju i Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ).

Opis stanowiska: Jesteśmy firmą szkoleniową, która z pasją wspiera rozwój biznesu zgodnego z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ). W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy doświadczonego Trenera, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie szkoleń związanych z tematyką zrównoważonego rozwoju oraz GOZ.

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu zrównoważonego rozwoju, w tym GOZ, w wymiarze minimum 120 godzin szkoleniowych w ciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem dokumentów aplikacyjnych (1 godzina = 45 minut)

Lub:

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu zrównoważonego rozwoju, w tym GOZ, w wymiarze minimum 60 godzin szkoleniowych oraz realizacja co najmniej 3 projektów dla firm z zakresu analizy, projektowania lub wdrażania działań związanych z gospodarką obiegu zamkniętego, w ciągu ostatnich 2 lat przed złożeniem dokumentów aplikacyjnych (1 godzina = 45 minut).

Oraz dodatkowo:

  • Posiadanie certyfikatu trenera/trenera biznesu lub zaświadczenia o ukończeniu studiów podyplomowych/kursów/szkoleń z zakresu umiejętności trenera/trenera biznesu, w wymiarze minimum 80 godzin łącznie, albo

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń/warsztatów dla osób dorosłych w wymiarze minimum 600 godzin w ciągu ostatnich 3 lat przed złożeniem dokumentów aplikacyjnych (1 godzina = 45 minut).

Weryfikacja warunków: Spełnienie powyższych warunków będzie weryfikowane na podstawie m.in. zaświadczeń, certyfikatów, dyplomów ukończenia studiów, referencji itp.

Dodatkowe informacje: Szkolenia z zakresu zrównoważonego rozwoju obejmują tematykę rozwoju społeczno-ekonomicznego przy jednoczesnym uwzględnieniu ograniczenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne i ochrony zasobów przyrodniczych. Natomiast szkolenia z zakresu GOZ koncentrują się na gospodarce o obiegu zamkniętym, zgodnej z założeniami zielonej ekonomii.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne oraz dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Miejsce pracy: Teren całej Polski

Proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie!

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 914656675