2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Zachodniopomorskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Międzyzdroje
Dodane 19 kwietnia 2024

Trener/ trenerka lub Animator / Animatorka sportowa

Lokalizacja

Międzyzdroje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem Bel Mare i Aqua Resortu w Międzyzdrojach (największymi obiektem hotelowym w Polsce) rozbudowujemy naszą ofertę zdrowotną, a do jej realizacji poszukujemy zmotywowanych osób.

Jeśli chcesz pracować w fajnym miejscu, w przyjaznej atmosferze, chcesz się rozwijać i mieć wpływ na kreowanie oraz realizację nowych pomysłów i jesteś osobą z pasją to nie wklejaj dłużej i APLIKUJ!

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie różnych zajęć zdrowotnych i sportowych, takie jak gimnastyka wodna, zdrowy kręgosłup, trening funkcjonalny, streching, zajęcia oddechowe, zajęcia relaksacyjne,

  • prowadzenie zajęć ruchowych oraz animacji dla dzieci,

  • prowadzenie zajęć rehabilitacyjnych - prowadzenie różnych grup zdrowotnych (do 30 osób), w tym także grupy niemieckojęzyczne!

  • organizacja i realizacja różnych aktywności w okolicach Międzyzdrojów, w tym: wędrówki, Nordic Walking, wycieczki rowerowe, wycieczki integracyjne,

  • wspólne budowanie nowych pomysłów dla naszych docelowych grup,

  • A może chciałbyś/ chciałabyś dodatkowo własną pasję sportową dla naszych gości oferować? Może jest to Yoga, Zumba lub coś całkiem nowego? Opowiedz nam o tym!

Nasze wymagania:

  • posiadasz minimum ukończony kurs trenera grupowego, jesteś fizjoterapeutą/fizjoterapeutką lub masz ukończone studia sportowe,

  • posiadasz minimum komunikatywne umiejętności języka niemieckiego,

  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu różnych zajęć sportowych i zdrowotnych dla grup - jesteś komunikatywną i otwartą osobą,

  • potrafisz swoją osobowością motywować ludzi do ruchu i zdrowszego stylu życia

  • żyjesz i dzielisz własną pasję.

To oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie,

  • elastyczny czas pracy,

  • pracę w zgranym zespole.

Lokalizacja

Międzyzdroje,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Międzyzdroje
ID: 911092182