2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Lubelskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Trener warsztatów grupowych

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Fundacja, której celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób wykluczonych z rynku pracy, w tym osób z niepełnosprawnościami poszukuje osoby na stanowisko trenera warsztatów grupowych.

Miejsce pracy: Lublin/ Zamość

Oferujemy:

·          atrakcyjny system wynagrodzeń,

·          praca w stabilnej organizacji, która działa nieprzerwanie od ponad 9 lat,

·          możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach,

·          możliwość awansu zawodowego,

·          elastyczny wymiar czasu pracy, dostosowany do potrzeb realizowanego wsparcia,

·          dowolność w realizacji zleconych godzin (ilościowo jak i czasowo),

·          zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Obowiązki:

·          realizacja warsztatów grupowych dla osób z niepełnosprawnościami,

·          pomoc w kształtowaniu wiedzy i umiejętności Beneficjentów projektu w zakresie aktywnego i skutecznego poszukiwania pracy oraz poruszania się na rynku pracy,

·          pomoc w kształtowaniu kompetencji społecznych ułatwiających funkcjonowanie w roli pracownika,

·          przygotowanie osoby z niepełnosprawnościami do rozmowy rekrutacyjnej z pracodawcami oraz uksztaltowanie umiejętności autoprezentacji.

Wymagania niezbędne:

·          wykształcenie wyższe,

·          doświadczenie w prowadzeniu warsztatów aktywizacyjnych i/lub treningów interpersonalnych,

·          elastyczność i bardzo dobra organizacja pracy,

·          umiejętność samodzielnego działania i twórczego podejście do rozwiązywania problemów,

·          bardzo dobra obsługa urządzeń biurowych, komputera, urządzeń audio-wizualnych (np. rzutnika), pakietu MS Office,

·          umiejętność budowania przyjaznej atmosfery w grupie i integrowania BO,

·          wysoka kultura osobista.

Wymagania dodatkowe:

·          orientacja w zjawiskach zachodzących na rynku pracy oraz warunkach i możliwościach zatrudnienia na lokalnym rynku pracy, dostępnej ofercie szkoleniowej i kształceniowej,

·          posiadanie kompetencji społecznych, cech osobowości i zainteresowań warunkujących powodzenie w realizacji warsztatów grupowych.

Prosimy o przesyłanie w wiadomości CV zawierające klauzulę poufności.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911877871