2. Praca
  3. Edukacja
  4. Kursy, zajęcia dodatkowe
  5. Kursy, zajęcia dodatkowe - Małopolskie
  6. Kursy, zajęcia dodatkowe - Nowy Sącz
Dodane 15 kwietnia 2024

Trener zajęć z projektowania i druku 3D dla dzieci

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Oferujemy:

·      dobrze zorganizowane stanowisko

·      wysokie wynagrodzenie - uzależnione od umiejętności i zaangażowania

·       kreatywną i energiczną atmosferę w pracy

·       wsparcie i kompleksowe szkolenie z zakresu drukowania 3D, projektowania 3D, skanowania 3D przygotowujące do prowadzenia zajęć

 Zakres obowiązków:

·       Prowadzenie warsztatów komputerowych dla dzieci i młodzieży z zakresu drukowania 3D, projektowania 3D,  na terenie Nowego Sącz i okolicach

·       Wprowadzanie danych, praca nad scenariuszami lekcji, prowadzenie ewidencji zajęć

·       Obsługa drukarki 3D

 Nasze oczekiwania:

·       umiejętność pracy z dziećmi - warunek konieczny!

·       studenci lub absolwenci studiów pedagogicznych - mile widziani

·       prawo jazdy kat. B i możliwość wykorzystania własnego samochodu na dojazdy do miejsc prowadzenia warsztatów

·       komunikatywność

·       punktualność

·       kreatywność i otwartość

·       odpowiedzialność

·       pozytywne nastawienie i chęć do nauki

·       dobra organizacja czasu i pracy

·       samodzielność

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 895518188