2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Łódzkie
  6. Social media - Brudzew
Dodane 23 kwietnia 2024

Tworzenie treści wideo na Youtube, Instagram i Facebook

Lokalizacja

Brudzew

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Dar Ogrodu to firma rodzinna, działająca od 2009 roku. Specjalizujemy się w produkcji naturalnych soków tłoczonych (NFC). Zajmujemy się również instalacją i projektowaniem innowacyjnych maszyn dla małych i średnich firm do produkcji i rozlewu soków, napojów, konfitur oraz smoothie. Zaangażowanie w doskonałość oraz misja dzielenia się wiedzą sprawiają, że jesteśmy ekspertami branży.

Poszukujemy freelancera, który będzie odpowiedzialny za nagrywanie i montowanie treści wideo dla naszej firmy w zakresie produkcji soków tłoczonych oraz sprzedaży maszyn do soków na różne platformy społecznościowe, w tym YouTube, Instagram i Facebook. Współpraca będzie przebiegać według aktualnego zapotrzebowania na treści wideo.

Obowiązki:

  • Nagrywanie i montowanie filmów na potrzeby kanału YouTube oraz innych platform społecznościowych.

  • Tworzenie materiałów takich jak: relacje i rolki, dostosowanych do specyfiki każdej platformy.

  • Tworzenie treści instruktażowych oraz promocyjnych na temat maszyn do soków

  • Tworzenie angażujących treści na temat produkcji soków tłoczonych

  • Zachowanie spójności wizualnej i tonu zgodnie z wytycznymi brandbooka.

  • Współpraca z zespołem marketingowym w celu określenia potrzeb i celów treści wideo.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu treści wideo oraz montażu filmów, najlepiej z portfolio prezentującym dotychczasowe prace.

  • Umiejętność tworzenia estetycznych i wysokiej jakości treści wideo.

  • Umiejętność tworzenia ciekawych historii i opracowywania skutecznych scenariuszy.

  • Znajomość narzędzi do edycji wideo

  • Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi marki (brandbooka) oraz dostosowywania się do zmieniających się potrzeb i trendów w social mediach.

  • Mile widziana znajomość aktualnych trendów social media oraz marketingu internetowego.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, ponieważ niektóre filmy będziemy tłumaczyć na ten język.

  • Prosimy o zagłasznie się osób, które są w stanie co namniej raz w tygodniu przyjechać do naszej firmy. Znajdujemy się w powiecie Sieradzkim.

Oferujemy:

  • Współpracę na zasadzie umowy o dzieło, umowy zlecenie lub umowy o współpracy.

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość zdalnej pracy.

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów dla ugruntowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Proces rekrutacyjny

  • Prosimy o wysłanie CV oraz linku do portfolio prac. Zgłoszenia bez portfolio nie będą rozpatrywane.

  • Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeśli jesteś kreatywnym i zaangażowanym freelancerem z naszej okolicy z pasją do tworzenia treści wideo, zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Brudzew,

Łódzkie

Łódzkie, Brudzew
ID: 913910659