2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tychy
Dodane 25 kwietnia 2024

Tychy - produkcja automotive

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Niden poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w firmie, która specjalizuje się w produkcji z branży automotive.

Zadania:

  • dokonywanie pomiarów kontrolnych przy liniach automatycznych i półautomatycznych,

  • wykonywanie prac montażowych,

  • współpraca z innymi działami,

  • dbanie o zachowanie prawidłowego procesu produkcji,

  • dbanie o utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową,

  • premie,

  • dodatki,

  • szkolenia wdrożeniowe,

  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz".

Wymagamy:

  • ukończonych 18 lat,

  • dyspozycyjności do pracy w systemie na III zmiany,

  • możliwość podjęcia pracy " od zaraz".

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Nr. rej. agencji 16013.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Niden Team Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pieszyckiej 18, nr rej Agencji 16013. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)niden.pl.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 898597281