2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Bytom
Dodane 19 kwietnia 2024

Tynkarz maszynowy

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PPHU AND sp. z o.o. wiodący producent konstrukcji stalowych tynkowanych na europejskim rynku, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Tynkarz maszynowy. Tynkowanie natryskowe.

Miejsce pracy: Bytom.

Zadania:

- Realizacja zleceń produkcyjnych;

- Odpowiedzialność za jakość i kontrolę procesu produkcji;

- Obsługa i nadzór urządzeń służących do produkcji;

- Obsługa systemów produkcyjnych.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;

- Gotowość do pracy w systemie zmianowym;

- Podstawowa znajomość obsługi komputera;

- Sumienność i zaangażowanie do wykonywania wyznaczonych obowiązków;

- Dobra organizacja pracy własnej;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Gotowość do rozwijania kompetencji i umiejętności w międzynarodowej firmie;

- Umiejętność pracy pod presją czasu;

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;

- Świetną atmosfera i komfortowe warunki pracy;

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jednocześnie informujemy, że przesłane dokumenty po okresie 30 dni zostaną usunięte z bazy danych.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 740612834