2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Targówek
Grupa PGD
Dodane 24 kwietnia 2024

Uczeń/Pomocnik Mechanika

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

KIA Eforia to autoryzowany salon samochodowy oraz serwis mechaniczny Grupy PGD w Warszawie. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Jesteśmy częścią Holding1.

Lokalizacja: Krasnobrodzka 5, Targówek, Warszawa

Numer bezpośrednio do Kierownika Serwisu Mateusza Gołaszewskiego: 66*******78

Twój zakres obowiązków:

Wykonywanie napraw mechanicznych samochodów osobowych marki KIA

Wymagania:

Praktyka zawodowa w zakresie mechaniki lub elektromechaniki

Chęć rozwoju w obszarze mechaniki

Zaangażowanie

Odpowiedzialność

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 912418947