2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kobylnica
Dodane Dzisiaj o 09:15

UDT Operator Wózka Widłowego

Lokalizacja

Kobylnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. W związku z nieustannym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego

Miejsce pracy: Kobylnica

Twoje zadania to:

·         obsługa magazynu wysokiego składu

·         obsługa wózka widłowego czołowego - załadunki, rozładunki

·         obsługa wózka widłowego bocznego – transportowanie towaru i jego rejestrowanie

Wymagamy:

·         min. rocznego doświadczenia w pracach magazynowych oraz obsłudze wózka widłowego

·         uprawnień UDT

·         zdolności manualnych oraz sprawności fizycznej

·         umiejętności pracy w zespole

·         gotowości do pracy w systemie zmianowym

·         chęci oraz zaangażowania

Oferujmy:

·         stabilne zatrudnienie

·         pracę od poniedziałku do piątku

·         możliwość skorzystania z dofinansowania do ubezpieczenia grupowego,

Niniejszym informujemy, że podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest w pełni dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Jeżeli jednak dobrowolnie zamierzasz podać te dane, prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Lokalizacja

Kobylnica,

Pomorskie

Pomorskie, Kobylnica
ID: 872289108