2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Mazowieckie
  6. Manager restauracji - Warszawa
  7. Manager restauracji - Śródmieście
grafton
Dodane 01 maja 2024

Unit Manager (branża piekarnicza)

Wynagrodzenie

8 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Chcesz budować zespół i mieć wpływ na rozwój nowej firmy w Polsce?

Do międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, która wchodzi na rynek polski, szukamy Unit Managerów - osób z pasją do branży gastronomicznej i doświadczeniem w zarządzaniu zespołem. Będziesz odpowiedzialny/na za efektywne działanie Twojej jednostki i wspieranie pracowników w codziennej pracy.

Twój zakres obowiązków:

·         Rozdzielanie zadań i koordynacja pracy podległych pracowników, motywowanie

·         Podejmowanie codziennych decyzji w dynamicznie zmieniającej się sytuacji, rozwiązywanie ewentualnych problemów i dbanie o to, by wszystko szło sprawnie

·         Bezpośredni udział w działaniach oddziału i wspieranie zespołu w realizacji zadań

·         Przestrzeganie terminów dotyczących raportów, zamówień u dostawców i zarządzanie stanami magazynowymi

·         Przyjmowanie surowców i odpowiedzialność za stan zapasów w oddziale

·         Zapewnienie zgodności z standardami jakości i wewnętrznymi procedurami

·         Bezpośrednia współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu rozwiązywania wszelkich niejasności czy wprowadzania nowych pomysłów

·         Znajomość wszystkich procesów produkcyjnych i zadań poszczególnych pracowników w jednostce.

Wymagania pracodawcy:

·         Minimum 3-5 lat doświadczenia jako kierownik zmiany/kierownik oddziału/Unit Manager/Lider zespołu w gastronomii lub produkcji żywności

·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

·         Znajomość procesów produkcyjnych i zadań poszczególnych pracowników w oddziale

·         Doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i koordynacyjne

·         Orientacja na wyniki, proaktywność i elastyczność

·         Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1+/B2

Pracodawca oferuje:

·         możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na rozwój firmy w Polsce

·         opiekę medyczną

·         niezbędne narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków

·         przyjazną atmosfera

·         dobrą lokalizacja biura - centrum Warszawy

·         szkolenia

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 910859951