2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Żary
Dodane 25 kwietnia 2024

Ustawiacz maszyn

Wynagrodzenie

4 650 - 6 950 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Naszą największą wartością jest łączenie doświadczenia z nowoczesną technologią. Dostarczamy małe urządzenia o wielkiej mocy i możliwościach.

Pracujemy z pasją, zaangażowaniem oraz nastawieniem na rozwój pracowników i produktów.

Jeśli chcesz pracować w firmie, gdzie rozwiniesz swoje talenty i będziesz mógł/a czerpać z naszych doświadczeń. Dołącz do nas na stanowisko:

USTAWIACZ MASZYN

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie średnie lub zawodowe o profilu technicznym (mechanik, elektronik, mechatronik)

  •  Ogólna wiedza techniczna

  •  Podstawy czytania rysunku technicznego

  •  Zaangażowanie, dokładność

  •  Gotowość do pracy zmianowej

  •  Umiejętność pracy w zespole

Główne zadania :

  • Obsługa maszyn do produkcji detali, zgodnie z planem produkcyjnym.

  • Organizacja pracy maszyn na wyznaczonym obszarze poprzez :

    1. przygotowanie materiałów niezbędnych do produkcji,

    2. ustawienie parametrów zgodnie ze standardami określonymi w instrukcjach,

    3. nadzór nad procesem produkcji; śledzenie prawidłowości pracy, kontrola parametrów, prowadzenie wymaganej dokumentacji.

  • Dokonywanie korekt ustawień elektro-mechanicznych, usuwanie drobnych usterek.

  • Współpraca z działem utrzymania ruchu i narzędziowni w zakresie napraw i zmian.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet świadczeń z funduszu socjalnego

  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

  • Program poleceń pracowniczych

  • Wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonych mentorów

  • Przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 679149273