2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wadowice
Maciej Grabowski
Dodane 30 kwietnia 2024

Ustawiacz maszyn

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Firma METCHEM Sp. z o.o. w Wadowicach, zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych dla rynku motoryzacyjnego, poszukuje Pracownika na stanowisko Ustawiacz maszyn.

Wymagania:

·     Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

·     Znajomość obsługi wtryskarki,

·     Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych,

·     Umiejętność pracy w zespole,

·     Zaangażowanie i chęć rozwoju.

Zakres obowiązków:

·      Wymiana form wtryskowych, regulacja parametrów, uruchamianie produkcji,

·     Przygotowanie maszyn i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie,

·     Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

•   Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, obecnej na rynku od 40 lat,

•   Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe,

•   Atrakcyjne wynagrodzenie,

•   Pozytywną atmosferę,

•   Pracę w wymiarze 8 h dziennie w systemie 3 zmianowym,

•   System nagrodowy,

•   Fundusz socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne).

CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji prosimy przesyłać poprzez OLX, na adres e-mail metchem(at)metchem.pl lub złożyć osobiście w siedzibie Firmy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wadowice
ID: 910539810