2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Aga Randstad
Dodane 24 kwietnia 2024

ustawiacz maszyn i robotów montażowych - pracownik produkcji

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

MIEJSCE PRACY SZCZECIN - DOFINANSOWANIE 2000 brutto

Firma w Dąbiu o światowym zasięgu działająca w sektorze innowacyjnych technologii, której to  produkty maja swoje zastosowanie  w dziedzinach: motoryzacji, transportu, technologii medycznej, energii, czy komunikacji danych.

 -  otwieramy rekrutację i poszukujemy ustawiacza maszyn i robotów montażowych - pracownik produkcji

Zaaplikuj, zadzwoń, napisz sms 60*******83- wybierz wygodną formę kontaktu dla siebie

oferujemy

  • umowę o pracę, bezpośrednio z Pracodawcą
  • system pracy 3 zmianowy od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia - dopasujemy się do Twoich oczekiwań
  • premia do15%  - naliczana miesięcznie i wypłacana kwartalnie (za frekwencję, wykonanie zadań oraz jakość)
  • pakiet relokacyjny 2000 brutto wypłacany przez 3 miesiące
  • bezpłatny autobus pracowniczy z Goleniowa i Szczecina
  • wypłaty z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie do Świąt
  • program jubileuszowy 5-10-15

zadania

  • przygotowanie maszyn, urządzeń i narzędzi do uruchomienia procesu produkcji/montażu
  • ustawianie parametrów maszyn i robotów montażowych
  • ocena wizualna jakości produkowanych detali
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń
  • dbanie o sprawność oraz stan techniczny maszyn i narzędzi
  • utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu
  • czyszczenie maszyn po procesie produkcyjnym
  • rejestracja bieżącej produkcji

oczekujemy

  • umiejętność ustawiania parametrów maszyn i urządzeń
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku ustawiacza maszyn min pół roku
  • znajomość procesów produkcyjnych i montażowych
  • dobra obsługa urządzeń/robotów do montażu, zgrzewania, izolacji
  • kilkuletnie doświadczenie jako operator maszyn produkcyjnych/montażowych - mile widziane
  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane techniczne, mechaniczne)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 909186599