2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Falmirowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Ustawiacz maszyn/ operator maszyn

Wynagrodzenie

4 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Falmirowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ELTECHNIK Sp. z o.o.  – opolski producent podzespołów do samochodów elektrycznych, wiązek kablowych oraz systemów elektronicznych poszukuje pracowników na stanowisku ustawiacz maszyn/ operator maszyn.

Miejsce pracy: ul. Ozimska 6 Falmirowice

Zakres obowiązków:

·        Uruchamianie i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych; regulacja parametrów maszyn

·        Ustawianie maszyn zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną

·        Bieżąca korekta procesu/programu w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów

·        Koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu

·        Ewidencja wykonanych prac i wypełnianie odpowiednich dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami

·        Przygotowanie maszyn do przezbrojenia

·        Optymalizacja procesu

·        Wymiana oprzyrządowania na maszynach

·        Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń

·        Bieżące naprawy oraz usuwanie awarii

Wymagania:

·        Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki

·        Preferowane wykształcenie zawodowe/techniczne lub umiejętności techniczne

·        Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

·        Chęć rozwoju zawodowego

·        Samodzielność, precyzyjność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

·        Pracę na cały etat

·        Ubezpieczenie grupowe

·        Pakiet medyczny

·        Kartę multisport

·        Pracę w ambitnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

·        System premiowania, premie wakacyjne i świąteczne

·        dodatek paliwowy

Prosimy o przekazanie CV w wersji pdf.

Proszę o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Falmirowice,

Opolskie

Opolskie, Falmirowice
ID: 903131696