2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Zduńska Wola
Dodane 10 kwietnia 2024

Ustawiacz maszyn wtryskowych / Przyuczenie

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma SP Medical zatrudni na stanowisko:

Ustawiacz maszyn wtryskowych

Czas na SP Medical sp. z o.o. - dołącz do zespołu SP Medical sp. z o.o. i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy jednym z wiodących dostawców wyrobów medycznych na świecie.

SP Medical sp. z o.o. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze przygotowania, uruchamiania i nadzoru procesów związanych z wtryskiwaniem tworzyw sztucznych.

Jeżeli masz już doświadczenie jako ustawiacz maszyn wtryskowych lub jesteś osobą, która chce nauczyć się zawodu dającego duże możliwości rozwoju zawodowego, to zapraszamy do nas – chętnie Cię wdrożymy do naszego zespołu.

Opis stanowiska

  • Konserwacja form, wtryskarek, robotów oraz innych maszyn i urządzeń pomocniczych

  • Przezbrajanie oprzyrządowania

  • Ustalanie oraz nadzór nad parametrami procesowymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Umiejętność współpracy

  • Otwartość i orientacja na wyzwania

  • Chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników

  • Pracę z parkiem maszynowym liderów światowych producentów

  • Dostęp do najnowszych technologii wytwarzania

  • Dobre warunki zatrudnienia

  • Kartę MultiSport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Wczasy pod gruszą

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami

* Prosimy o zapoznanie się z informacją:

Administratorem Twoich danych osobowych jest SP MEDICAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Ceramiczna 2

· Dane są przetwarzane przez SP Medical Sp. z o.o. ul. Ceramiczna 2;98-220 Zduńska Wola w zbiorze osób ubiegających się o pracę dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018 r., poz. 1000.).

· Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

· Pozostałe dane np. wizerunek przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś/wyraziłaś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

· Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem.

· Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na okres 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji oraz na okres 6 miesięcy na potrzeby innych rekrutacji.

· Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcie zgody ich przetwarzania.

· Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza Europejski System Gospodarczy.

· W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod(małpa)sp-group.pl

Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

 Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10.05.2018r. (Dz. U. 2018 r. poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji obecnej a także przyszłych rekrutacji w SP Medical Sp. z o.o.”

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 910807089