2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
marlena.kalinowska
Dodane 24 kwietnia 2024

Ustawiacz, Sekcja Realizacji Przewozów w Poznaniu

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PKP Intercity to miejsce, które łączy doświadczenie z młodzieńczym entuzjazmem. To tu spotykają się ambicje młodego pokolenia z budowaną od wielu lat tradycją i wiedzą, aby wspólnie tworzyć organizację, która wychodzi naprzeciw potrzebom pasażera, jednocześnie zapewniając przyjazne miejsce pracy swoim pracownikom.

Zakres zadań:

  • zestawianie składów pociągów,

  • realizacja pracy manewrowej,

  • kierowanie pracą manewrową,

  • sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych,

  • obsługiwanie urządzeń łączności bezprzewodowej.

Oczekiwania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe i staż pracy na stanowisku manewrowego min. rok,

  • lub wykształcenie średnie i min. 6 miesięcy pracy na stanowisku manewrowego,

  • spełnianie wymagań zdrowotnych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami,

  • dyspozycyjność,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,

  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,

  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,

  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,

  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 12.05.2024 r.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910789307