2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane Dzisiaj o 12:51

Ustawiacz Wtryskarek

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, oferująca swoje produkty na rynku krajowym i zagranicznym w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: USTAWIACZ

Twój zakres obowiązków

  • montaż i demontaż formy na wtryskarce

  • przygotowanie wtryskarki do pracy

  • ustawianie parametrów procesu na wtryskarce

  • obsługa robotów i urządzeń peryferyjnych

  • ocena wizualna jakości produkowanych detali

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

  • nadzór nad pracą pracowników produkcyjnych

  • raportowanie produkcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • znajomość obsługi robotów i manipulatorów

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (ruch ciągły)

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Przesłanie aplikacji CV jest wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko oraz oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w CV przez administratora danych MM Produkt Polska sp. z o.o.. Szczegóły dotyczące polityki ochrony danych osobowych dostępne są na naszej stronie internetowej: www.mmprodukt.com w zakładce kontakt: RODO-KLAUZULA INFORMACYJNA

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 802330318