2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świebodzice
Dodane 16 kwietnia 2024

ustawiacz wtryskarek

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świebodzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się produkcją militarnych wyrobów z tworzyw sztucznych, poszukuje osób na stanowisko: USTAWIACZ

Zakres obowiązków to:

  • montaż i demontaż form na wtryskarkach,

  • przygotowywanie parametrów procesu,

  • obsługa robotów i urządzeń peryferyjnych,

  • ocena wizualna jakości produkowanych detali jak,

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.

wymagania:

  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych,

  • znajomość obsługi robotów i manipulatorów,

  • umiejętność pracy w zespole,

Lokalizacja

Świebodzice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świebodzice
ID: 912152866